Galaretka aloesowa 118ml Forever

79,00 zł
Brutto

Żel aloesowy Aloe Vera Gelly jest w 100% stabilizowanym miąższem Aloe vera, można porównać go do soku bezpośrednio wyciśniętego ze świeżego liścia aloesu. Aloe Vera Gelly to preparat zapewniający wrażliwym tkankom bezpieczne nawilżenie.

Ilość

Galaretka aloesowa jest opracowana w taki sposób, aby można było jej używać miejscowo. Konsystencja galaretki jest gęsta w formie żelu, jest bezbarwna, nie brudzi ubrań. Doskonale wchłania się i szybko przynosi ulgę podrażnionej skórze.

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest delikatne, lecz skuteczne kojenie, Galaretka Aloe Vera Gelly staje się niezastąpiona, jest często wybawieniem od drobnych, ale dokuczliwych dolegliwości. Dzięki naturalnym znieczulającym właściwościom miąższu aloesowego znosi świąd, pieczenie i pomaga lżej przejść przez pierwszy bolesny okres gojenia drobnych uszkodzeń skóry, np. zacięć lub oparzeń. Doskonale się wchłania i nie zawiera żadnych substancji oleistych. Ma jak najbardziej właściwy dla skóry, lekko kwaśny odczyn, dzięki czemu działa nie tylko łagodząco, lecz również bakteriostatycznie. Świetnie "trzyma się" wilgotnych śluzówek, działa ściągająco i przeciwgrzybiczo. Może być używana jako zupełnie osobny produkt pielęgnacyjny, ale również jako "podkład" pod inne specyfiki, gdyż wybitnie poprawia ich wchłanianie przez skórę.

Podstawowe cechy produktu:

  • regeneruje i przyspiesza proces gojenia ran
  • sprawdza się przy oparzeniach, działa również znieczulająco
  • łagodzi świąd i pieczenie po ukąszeniach owadów
  • łagodzi oparzenia słoneczne
  • głęboko wnika w naskórek i nawilża go
  • działa bakteriostatycznie i grzybobójczo


W wielu domach Aloes hododowany był jako pierwsza pomoc przy oparzeniach lub innych podrażnieniach skóry.Aloe Vera Gelly to stabilizowany miąższ aloesowy, który jest niemal identyczny z tym, jaki możemy znaleźć w świeżych liściach aloesu. 


Forever